درباره کارخانه آرایشی ویدا ایلیا اوج

 
 
شرکت ویدا ایلیا اوج (VIO) یک سابقه 40 ساله در زمینه تهیه و تولید لوازم آرایشی داشته و فعالیت خود را ابتدا در بازار تهران آغاز کرد. سپس در سال2002 اولین کارخانه تولید لوازم آرایشی در چین را احداث کرد.  این کارخانه موفق شد تولیدات خود را در برخی نقاط جهان از جمله آمریکا، برزیل، روسیه، عربستان، هند، امارات، عراق، ایران و … صادر کند.سپس بعد از مدتی مدیران شرکت به فکر احداث کارخانه تولیدی در ایران جهت حمایت از تولید ملی و مصرف کننده ایرانی افتادند و این کارخانه در سال 1394 احداث گردید. حوزه فعالیت کارخانه vio در ایران در زمینه انواع محصولات آرایشی و انواع محصولات بهداشتی و همچنین عطروادکلن می باشد، که لازم به ذکر است این کارخانه در تولید محصولات آرایشی(Makeup) تخصص و تبحر فوق العاده ای دارد. محصولات کارخانه VIO بسیار متنوع بوده و کلیه محصولات مرتبط با آرایشی بهداشتی را در برمی گیرد.
 

کارخانه vio در ایران، پس از اخذ تمامی مجوز های لازم از قبیل پروانه های بهره برداری و پروانه سلامت و تایدیه های سازمان و غذا و دارو فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی آغاز کرد، و در حال حاضر تمامی محصولات تولیدی این کارخانه برمبنای قوانین بهداشت و سازمان غذا و دارو با دریافت کد سلامت و کد ملی(کد ایران) می باشد. ( به صورت پرایویت لیبل)

محصولات:
این کارخانه از مواد اولیه مرغوب و استاندارد استفاده کرده و خود را موظف می داند که در جهت حفظ سلامت مصرف کنندگان عزیز اهتمام ویژه ای داشته باشد.
 
از طرفی کارخانه خود را متعهد می داند که نسبت به حفظ برند و محصولات و اسرار مشتریان محترم تمام تلاش خود را به کار ببرد.

 
برخی از برند های تولید شده که اجازه اشتراک گذاری آن ها وجود دارد:
برند اوکاز – برند دی ویو – برند پاسائو و…
 
کارخانه vio در حال تولید محصولات برند های متعدد و مختلفی می باشد که هرکدام از این برند ها دارای محصولاتی نظیر کرم پودر، رژلب جامد، رژلب مایع، پنکیک، مدادلب، مداد ابرو، خط چشم، مداد چشم، کانسیلر، پرایمر، ریمل، هایلایتر و دیگر محصولات می باشند.
 
 

محصولات تولیدی در یک نگاه

دفتر مرکزی: تهران – سهروردی شمالی
کارخانه: کرج – اشتهارد
ایمیل: info@new.viocosmetics.net
تماس: 09125973793

واتساپ: 09125973793